Brussel

Vandaag
  • 91%
  • NNW 16km/u
Het weer voor 10 dagen

Kies je teken title

  • ram
  • stier
  • tweelingen
  • kreeft
  • leeuw
  • maagd
  • weegschaal
  • schorpioen
  • boogschutter
  • steenbok
  • waterman
  • vissen

Hoeveel verdienen de rijkste Instagrammers?

Hopper, een site waarmee je Instragramposts op voorhand kan inplannen, heeft onlangs een 'Instagram Rich List' vrijgegeven, een lijst van 'grootverdieners' op Instagram. Er wordt een onderscheid gemaakt tussen 'Celebrities' en 'Influencers', maar in beide categorieën zijn de bedragen om van te duizelen. Bij de celebs staat zangeres Selena Gomez op de eerste plaats. Zij heeft maar liefst 124 miljoen volgers en verdient 480.000 euro per post. Kim Kardashian (102 miljoen volgers, 440.000 euro per post) en Cristiano Ronaldo (108 miljoen volgers, 350.000 euro per post) maken de top 3 compleet.

Hoeveel verdienen de rijkste Instagrammers? © Photo News

Hopper, een site waarmee je Instragramposts op voorhand kan inplannen, heeft onlangs een 'Instagram Rich List' vrijgegeven, een lijst van 'grootverdieners' op Instagram. Er wordt een onderscheid gemaakt tussen 'Celebrities' en 'Influencers', maar in beide categorieën zijn de bedragen om van te duizelen. Bij de celebs staat zangeres Selena Gomez op de eerste plaats. Zij heeft maar liefst 124 miljoen volgers en verdient 480.000 euro per post. Kim Kardashian (102 miljoen volgers, 440.000 euro per post) en Cristiano Ronaldo (108 miljoen volgers, 350.000 euro per post) maken de top 3 compleet.

Op de foto : Selena Gomez, Kim Kardashian en Cristiano Ronaldo

1. Selena Gomez

1. Selena Gomez © www.instagram.com/selenagomez

124 miljoen volgers - € 480.000 per post

2. Kim Kardashian

2. Kim Kardashian © www.instagram.com/kimkardashian

102 miljoen volgers - € 440.000 per post

3. Cristiano Ronaldo

3. Cristiano Ronaldo © www.instagram.com/cristiano

108 miljoen volgers - € 350.000 per post

4. Kylie Jenner

4. Kylie Jenner © www.instagram.com/kyliejenner

96.3 miljoen volgers - € 350.000 per post

5. Kendall Jenner

5. Kendall Jenner © www.instagram.com/kendalljenner

82.5 miljoen volgers - € 325.000 per post

6. Khloe Kardashian

6. Khloe Kardashian © www.instagram.com/khloekardashian

68.6 miljoen volgers - € 220.000 per post

7. Kourtney Kardashian

7. Kourtney Kardashian © www.instagram.com/kourtneykardash

58.3 miljoen volgers - € 220.000 per post

8. Cara Delevingne

8. Cara Delevingne © www.instagram.com/caradelevingne

40.5 miljoen volgers - € 130.000 per post

9. Gigi Hadid

9. Gigi Hadid © www.instagram.com/gigihadid

35.3 miljoen volgers - € 105.000 per post

10. Lebron James

10. Lebron James © www.instagram.com/kingjames

32 miljoen volgers - € 105.000 per post

De rijkste influencers

De rijkste influencers © www.instagram.com/hudabeauty

Daarnaast is er ook de 'Influencer Instagram Rich List'. Dat zijn de 'gewone' mensen die in sneltempo bekend werden en via Instagram hun bankrekening serieus zagen aandikken door gesponsorde posts. Hoewel Instagram duidelijk aangeeft dat alle gesponsorde foto's dat duidelijk moeten vermelden, bleek uit een analyse dat slechts één vijfde van de posts dat ook effectief doen. Bovendien kan maar liefst één op de 20 gebruikers op Instagram een centje verdienen aan het sociale netwerk. Waar wacht jij nog op ?

Dit is de top 10 van 'influencers':

1. Huda Kattan: 20.9 miljoen volgers - € 16.000 per post
2. Cameron Dallas: 20.3 miljoen volgers - € 15.000 per post
3. Jen Selter: 11.4 miljoen volgers - € 13.000 per post
4. Zoella: 11.1 miljoen volgers - € 12.000 per post
5. Nash Grier: 10.1 miljoen volgers - € 11.500 per post
6. Chiara Ferragni: 10.1 miljoen volgers - € 10.500 per post
7. Julie Sarinara: 4.6 miljoen volgers - € 9.000 per post
8. Aimee Song: 4.6 miljoen volgers - € 8.000 per post
9. Danielle Bernstein: 1.7 miljoen volgers - 7. 000 per post
10. Liz Eswein: 1.3 miljoen volgers - € 7.000 per post 

Lees ook :
Op weg naar Instagroem! Limburgse Instagram-queens geven ultieme tips
Dit zijn de beste selfieposes van de celebrities

Dossiers